enova współpracuje z systemami mobilnymi

Dzięki współpracy Sonety z bielską firmą 3DEFT, możliwości zintegrowanego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem enova zostały rozszerzone o współpracę z mobilnymi systemami do zamówień i sprzedaży PocketPC. Teraz pracujący w terenie handlowcy mogą za pośrednictwem telefonu komórkowego wymieniać dane z systemem pracującym w centrali firmy. 
Możliwość synchronizacji danych pomiędzy systemem enova a mobilnym sprzętem PowerPC otwiera nowe możliwości usprawnienia obiegu danych w przedsiębiorstwie, zwłaszcza, że wymiana informacji następuje w obu kierunkach. Nie tylko urządzenie przenośne może pobierać dane z centrali, ale również komputer pracujący w firmie może bez trudu pobrać nowe dane wprowadzone do mobilnego terminala.

Ponieważ do transmisji danych wybrany został protokół TCP/IP, program zainstalowany na urządzeniu PocketPC może pracować w trybie online. Z myślą o przesyłaniu danych z użyciem telefonu komórkowego (technologia GPRS) w samym systemie enova wprowadzono możliwość zawężenia bazy danych np. określenia, którzy kontrahenci należą do danego handlowca. Skraca to listę informacji do przesłania. Można również operować na cennikach, zaimportować harmonogram odwiedzin placówek/sklepów itd. Nowe możliwości systemu enova okazują się przydatne także na terenie firmy np. w magazynie, gdzie za pośrednictwem sieci WLAN pracownik może na bieżąco wprowadzać zmiany do centralnego systemu bezpośrednio nadzorując obrót towaru. Pracę dodatkowo ułatwia fakt, że oprogramowanie współpracuje z czytnikiem kodów kreskowych.

 

Dane Kontaktowe

Complex System - Autoryzowany Partner Enova

Kraków
ul. Mała Góra 14E/135
30-864 Kraków
tel: +48 12 446 65 88
mobile: +48 500 683 410

Nowy Sącz
ul. Browarna 46/3
33-300 Nowy Sącz
tel: +48 18 521 13 88
mobile: +48 500 683 410

www.ComplexSystem.pl
www.EnovaDlaBiznesu.pl

biuro@complexsystem.pl