PDF Drukuj Email


System enova został napisany z wykorzystaniem narzędzi Microsoft.NET oraz Microsoft Visual Studio.NET. Projekt został oparty o architekturę trójwarstwową składającą się z warstwy interfejsu użytkownika, logiki biznesowej i bazy danych. Umożliwia to między innymi wykorzystanie systemu w rozwiązaniach internetowych. Interfejs użytkownika jest wzorowany na rozwiązaniach przyjętych w Microsoft Outlook. Spełnia ogólnie przyjęte standardy Microsoft, a zarazem łatwo daje się obsługiwać przy pomocy klawiatury. Poza mechanizmami raportowania wykorzystującymi Crystal Reports w program wbudowany został autorski mechanizm raportowania i drukowania oparty o edytor wydruków Microsoft WebMatrix.

Integracja z popularnymi aplikacjami

enova współpracuje z bazami danych Microsoft SQL Server oraz MySQL. System jest również w pełni zintegrowany ze środowiskiem MS Office. Między innymi można z niego importować i eksportować dane z oraz do arkusza Excel, edytora Word i programu Outlook. Ponadto enova umożliwia obsługę e-wyciągów (import danych do systemu księgowego wprost z elektronicznych wyciągów bankowych). W prosty sposób można także zintegrować z enova inne aplikacje wykorzystywane w przedsiębiorstwach, na przykład programy wspomagające zarządzanie produkcją lub ewidencjonujące czas pracy kierowców, systemy zarządzające dokumentami i ich obiegiem w firmie oraz wiele innych aplikacji wykorzystywanych w działalności gospodarczej.

Wygoadna obsługa

enova ma graficzny, definiowalny interfejs użytkownika oraz indywidualne profile operatorów ułatwiające codzienną pracę.

Pełna skalowalność

System enova może „rosnąć” z klientem. Rozbudowa aplikacji nie wymaga przy tym reorganizacji firmy, wymiany baz, konwersji, migracji danych.

Program nowej generacji

Program wykonano przy użyciu specjalistycznych narzędzi programistycznych: Microsoft.NET i Microsoft Visual Studio.NET. enova ma strukturę trójwarstwową. System enova jest w pełni kompatybilny z najnowszymi aplikacjami firmy Microsoft w tym Windows 7, co pozwala w pełni wykorzystywać możliwości nowego systemu operacyjnego.

Minimalne wymagania sprzętowe

  • Komputer z procesorem 1 GHz
  • 512 MB pamięci RAM (256 MB dla sieciowego stanowiska roboczego)
  • Drukarka pracująca w systemie Microsoft Windows
  • System operacyjny Microsoft Windows**
  • Instalacja krytycznych poprawek i aktualizacji do systemu Windows
  • Microsoft Internet Explorer 6.0* lub nowszy
  • Microsoft.NET Framework 2.0*
  • Praca w sieci: dla bazy Microsoft SQL Server 2000/2005 (MSDE* i Express Edition) zalecany protokół TCP/IP

* dostarczane przez producenta systemu enova na CD instalacyjnym
** programy dostarczane przez producenta działają na wszystkich wspieranych przez Microsoft systemach operacyjnych Windows.
 

Dane Kontaktowe

Complex System - Autoryzowany Partner Enova

Kraków
ul. Mała Góra 14E/135
30-864 Kraków
tel: +48 12 446 65 88
mobile: +48 500 683 410

Nowy Sącz
ul. Browarna 46/3
33-300 Nowy Sącz
tel: +48 18 521 13 88
mobile: +48 500 683 410

www.ComplexSystem.pl
www.EnovaDlaBiznesu.pl

biuro@complexsystem.pl